Форма входу

Наше опитування

Чи вплинула світова економічна криза на Ваш бізнес?
Всього відповідей: 37
Понеділок, 03.08.2020, 18:08
Вітаю Вас Гість | RSS
ТзОВ "ДеГа"
Головна | Реєстрація | Вхід
Фарбування. На чому зупинитися - Форум


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Наш Форум » Лаки, фарби » Фарбування. На чому зупинитися (На чому зупинитися при виборі фарби)
Фарбування. На чому зупинитися
degaДата: Субота, 15.11.2008, 19:03 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline

З кожним роком на ринку України збільшуються обсяги продаж столярних виробів і якісних меблів. Дедалі більше керівників підприємств замислюються над необхідністю розширювати і модернізувати виробництво під потреби ринку. І тут виникає проблема вибору обладнання. Якщо з деревообробним обладнанням ситуація на ринку більш-менш зрозуміла, то з фарбувальним – усе набагато складніше.

Перше запитання: яке обладнання взагалі наявне на ринку?

Для відповіді на це запитання наведемо список обладнання.
Фарбувальні камери і кабіни.
Лінії для обробки і шліфування погонажних виробів, у тому числі верстати вакуумного нанесення.
Розпилювальні автомати і роботи.
Вальцювальні лінії для традиційних і УФ-матеріалів.
Лаконаливні лінії.
Лінії обробки паркету і підлогової дошки традиційними матеріалами й оливами.
Вертикальні підвісні лінії для фарбування вікон, а також обладнання для їхнього шліфування.
Лінії фарбування стільців.
Лінії обробки крайки плитних матеріалів.
Автоматичні транспортні системи для пофарбованих виробів.
Сушильні камери прохідного типу і вертикальні, ультрафіолетові і інфрачервоні.
Лінії порошкового фарбування МДФ.
Лінії імітаційного друку для плитних матеріалів і пластиків.

Для чого ж призначене все це обладнання?

Фарбувальні камери і кабіни використовуються в невеликих виробництвах для забезпечення чистоти робочої зони маляра і видалення з неї парів розчинників. Кабіни використовують і на великих виробництвах для опорядження нестандартних і габаритних виробів.

Лінії обробки погонажу працюють на швидкостях від 10 до 100 метрів на хвилину і забезпечують обробку будівельного і дверного погонажу, збірних меблів та інших виробів шириною до 200 мм.

Розпилювальні автомати найчастіше застосовуються при обробці дверей і меблевих фасадів, однак, завдяки ширині робочої зони до 1300 мм, вони досить універсальні і на практиці застосовуються для набагато більшого спектра продукції.

Валкові і лаконаливні лінії забезпечують високошвидкісну обробку щитових деталей. Вони застосовуються переважно в меблевому виробництві і виробництві фарбованого меблевого щита.

Назва ліній обробки паркету і дошки для підлоги говорить сама за себе.

Підвісні лінії опорядження вікон містять не тільки підвісний конвеєр, але й установки обливу, розпилювальні камери (з можливістю комплектації розпилювальними автоматами і системою рекуперації ЛКМ), сушильні тунелі з декількома температурними зонами, а також іншим допоміжним обладнанням.

За цим же принципом, але з урахуванням специфіки, побудовані й лінії обробки стільців.

Лінії обробки крайки плитних матеріалів (виконують нанесення, сушіння і шліфування) застосовуються як альтернатива традиційним крайколичкувальним верстатам, так і в комплексі з ними, дозволяючи досягти максимального захисту крайки і поліпшення її естетичного вигляду.

Після нанесення лакофарбового покриття автоматизованими, транспортними системами (усувається брак, спричинений людським фактором) виріб потрапляє в сушильні камери, де, відповідно до специфікації ЛФМ, відбувається сушіння до ступеня, коли виріб можна шліфувати і транспортувати.

Порошкове фарбування переважно застосовується на виробництвах МДФ-фасадів, дозволяючи спростити технологію виготовлення з одночасним збереженням високої якості обробки.

Забезпечити привабливий товарний вигляд недорогим плитним матеріалам і виробам із пластику дозволить, наприклад, нанесення зображення текстури цінних порід деревини, з наступним покриттям лакофарбовими матеріалами.

Здавалося б, тепер усе стало на свої місця, можна придбати обладнання і запускати виробництво. Але саме на цьому етапі й трапляється найпоширеніша помилка, коли при купівлі обладнання самостійно підбираються лакофарбові матеріали (ЛФМ) або під ЛФМ – підбирається обладнання. Налагодити правильний технологічний процес можливо тільки в спеціалізованій лабораторії, при активній участі технологів клієнта, виробника ЛФМ і обладнання. І проводити подібні тести бажано до придбання обладнання. Адже вони дозволяють не тільки одержати найкращу якість обробки продукції, але й оптимізувати витрати на ЛФМ і обладнання.

За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua

 
Форум » Наш Форум » Лаки, фарби » Фарбування. На чому зупинитися (На чому зупинитися при виборі фарби)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2020