Форма входу

Наше опитування

Чи вплинула світова економічна криза на Ваш бізнес?
Всього відповідей: 36
Понеділок, 22.04.2019, 13:41
Вітаю Вас Гість | RSS
ТзОВ "ДеГа"
Головна | Реєстрація | Вхід
Без абразивного інструменту не обійтися! - Форум


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Наш Форум » Верстати та інше обладнення » Без абразивного інструменту не обійтися! (Без абразивного інструменту не обійтися!)
Без абразивного інструменту не обійтися!
degaДата: Субота, 15.11.2008, 19:36 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline

«Шкурку та шліфмашинку вибираєш не менш ретельно, ніж молоток чи тримач. Подряпини під час шпаклювання деколи не виправити навіть наймайстернішому опоряджувальнику. Поверхня повинна вийти ідеальною з першого разу», - говорять професіонали.

Абразивний інструмент відрізняється наявністю абразивного матеріалу, за допомогою якого здійснюється механічна обробка виробу. Такий інструмент складається із зерен абразивних матеріалів, скріплених зв'язуючою речовиною. Умовно абразивний інструмент можна розділити на 3 види.

Перший - це абразивний інструмент фіксованої геометричної форми (шліфкруги). До цього виду відносять круги всіх типів, шліфувальні головки, бруски, кільця, сегменти. До їх складу входить абразивний матеріал певної зернистості або зернистостей, зв'язка, зміцнювальні елементи. Шліфувальний круг характеризується складом, твердістю, структурою і розмірами.

До другого виду належить гнучкий шліфувальний інструмент: шліфувальна шкурка, шліфувальні стрічки, пелюсткові круги, сітчасті і фіброві диски, щітки з абразивонаповнених волокон. Виготовляється шліфувальна шкурка на тканинній, паперовій і синтетичній основах з використанням абразивного зерна, абразивних порошків і мікропорошків на потокових механізованих лініях. Шкурка може бути водостійкою (клеюча основа - органічна водостійка смола) або неводостійкою (використовується міздровий клей або неводостійка органічна смола), в бобінах і нескінченна шліфувальна стрічка.

До третього виду абразивних матеріалів належить вільний абразив і пасти. Абразивними пастами називають суміші абразивних матеріалів з неабразивними різної густини, від досить твердих брикетів до абсолютно рідких.

Продуктивність шліфування і висока якість обробки значною мірою залежать від характеру абразивного інструменту. Тому, роблячи вибір, потрібно враховувати наступні параметри. Хімічний склад оброблюваного матеріалу істотно впливає на якість шліфування, визначається ступенем окислення стружки та оброблюваної поверхні. Важливе значення мають і фізико-механічні властивості матеріалу - теплопровідність і теплостійкість, міцність і в'язкість. Великий вплив на процес шліфування справляють характеристика абразивного інструменту і структура оброблюваного матеріалу. Під час вибору абразивного інструменту, його зернистості, твердості, структури і відповідно - режиму обробки, треба враховувати форму і розмір шліфованої поверхні. Вибираючи шліфувальний круг, слід враховувати тип, потужність, режим роботи верстата...

Вибір того або іншого абразивного матеріалу значною мірою визначається характеристикою оброблюваного матеріалу. Так, шліфувальна шкурка на паперовій основі застосовується для обробки деревини хвойних і листяних порід, фарб, шпатлівки й пластмаси. Шліфувальна шкурка на тканинній основі підійде для обробки деревини, чавуну, кольорових металів. А ось водостійкою шліфувальною шкуркою на паперовій основі можна обробляти кольорові метали, пластмасу або скло.

Одним з найбільших європейських виробників абразивного інструменту є фірма Klingspor (Німеччина). Історія підприємства налічує більше ста років. Протягом цього часу компанія незмінно поставляла на ринок продукцію високої якості, здобула довіру і визнання споживачів. У 2005 році до складу Klingspor увійшла і польська фірма Union. Генеральний дистрибутор Klingspor в Україні - компанія «Бегемот». Нині «Бегемот» пропонує наступні групи товарів виробництва Klingspor: абразивні вироби на гнучкій основі: рулони, стрічки нескінченні для електроінструменту і промислові, круги фіброві і головки пелюсткові, круги тарілчасті пелюсткові. Також компанія «Бегемот» пропонує армовані відрізні, обдирні круги для обробки різноманітних матеріалів та еластичний інструмент Klingspor.

За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua

 
Форум » Наш Форум » Верстати та інше обладнення » Без абразивного інструменту не обійтися! (Без абразивного інструменту не обійтися!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2019