Форма входу

Наше опитування

Чи вплинула світова економічна криза на Ваш бізнес?
Всього відповідей: 36
Понеділок, 22.04.2019, 13:45
Вітаю Вас Гість | RSS
ТзОВ "ДеГа"
Головна | Реєстрація | Вхід
Гнучке виробництво для меблевих підприємст - Форум


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Наш Форум » Програмне забезпечення для меблевої галузі » Гнучке виробництво для меблевих підприємст (Гнучке виробництво для меблевих підприємст)
Гнучке виробництво для меблевих підприємст
degaДата: Субота, 15.11.2008, 19:30 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline

Економія часу, матеріальних і людських ресурсів є актуальним завданням для будь-якого сучасного виробництва. Для його вирішення цих завдань група SCM пропонує мебльовикам свою останню розробку – інтегровану систему NET LINE.

NET LINE являє собою гнучку автоматизовану систему, що забезпечує погоджені дії між людиною і машиною протягом усього процесу створення меблів – від проектування до виготовлення. Програмне забезпечення системи керує виробничим процесом, координує роботу операторів і створює програми для верстатів, що входять у систему.

Система NET LINE складається з пакета програм, розділених на три модулі, що можуть бути встановлені окремо і функціонувати незалежно один від одного.

Netline-проект – це програмний модуль дизайнера-конструктора, з дуже широкими можливостями. Модуль містить базу даних декору панелей, фурнітури та інших елементів, що застосовуються при створенні меблів. Дизайнер при проектуванні може використати вже створені конструктором моделі. Існує також можливість трансформації стандартних конструкцій під необхідні розміри приміщення. Так само можна активізувати засоби тривимірного моделювання, що дозволяють дизайнеру більш наочно представити інтер'єр приміщення. З конструкторського термінала можна створити й нові, унікальні моделі для проектування меблів.

Netline-пілот є системою автоматизованого керування, що обробляє інформацію, отриману від дизайнерів, і автоматично розробляє програми обробки для усіх верстатів, включених у систему. Крім того, система формує змінне завдання, забезпечуючи своєчасне виготовлення всіх замовлень, що надійшли, і рівномірне завантаження обладнання. Система оптимізує роботу пилкового верстату, максимально піднімаючи його продуктивність. Після розкрою на пилковому верстаті кожній панелі надається індивідуальний штрих-код, що визначає подальшу програму обробки цієї деталі.

Netline-облік являє собою складську програму, що контролює залишки матеріалів на складі і кількість готової продукції. Програма є інтерактивним середовищем, що допомагає службам постачання і збуту підтримувати оптимальний обсяг продукції на складі. Підприємствам, що випускають різноманітний асортимент продукції, система дозволяє більш раціонально використовувати свої оборотні кошти. Крім цього, програма веде індустріальний бухгалтерський облік, реєструє всі збої і простої обладнання, дозволяє оперативно вносити корективи в керування виробництвом.

У даний комплекс входить три групи верстатів виробництва компанії SCM: пилковий верстат для розкрою панелі Sigma, крайколичкувальний верстат Olimpic і свердлильно-фрезерні центри Tech. Система NET LINE використовує технічні засоби комп'ютерних мереж, сполучає це обладнання з центральним процесором, що керує усім виробничим процесом. Програмне забезпечення системи Net line працює в середовищі Windows. Кожна одиниця обладнання може працювати як під керуванням системи, так і автономно.

Пилковий верстат серії Sigma для функціонування в системі Net line комплектується принтером штрих-кодів і додатковим програмним забезпеченням. Верстат має жорстку станину і може витримувати великі напруги при тривалій і безупинній експлуатації.

Пилкова каретка переміщається за допомогою системи “шестірня-рейка”, а ковзання каретки здійснюється по призматичних напрямних, із внутрішньою рециркуляцією кульок. Така конструкція гарантує високу якість різання навіть при великих швидкостях подачі. Штовхач панелей переміщається за допомогою двигунів brushless, точність позиціонування гарантує магнітна лінійка. Це дозволяє штовхачу переміщатися з великими швидкостями, зберігаючи високу точність позиціювання. Для зменшення відходів матеріалу, у притискній балці передбачені пази для заходу захоплювачів, що дозволяють заводити край панелі безпосередньо під лінію пропила.

Крайколичкувальний верстат серії Olimpic ER комплектується системою ЧПК і пристроєм зчитування штрих-кодів. Це усуває потребу налаштування верстата для виконання прогону пробної деталі. Перехід від одного виду обробки до іншого відбувається миттєво – згідно зі штрих-кодом, нанесеним на деталь, чи за командою оператора. Для розширення можливостей - верстат оснащено новим вузлом контурного фрезерування Round (патент SCM), який використовує високоточні призматичні напрямні.

Нині система NET LINE, розроблена компанією SCMGROUP, є найбільше передовою технологією для автоматизованого керування меблевим виробництвом середніх розмірів:
- автоматично створює програми обробки деталей для кожної одиниці обладнання;
- скорочує час на переналагодження обладнання й оптимізує цикл обробки;
- створює бухгалтерські, складські і виробничі звіти в реальному часі.

За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua

 
Форум » Наш Форум » Програмне забезпечення для меблевої галузі » Гнучке виробництво для меблевих підприємст (Гнучке виробництво для меблевих підприємст)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2019